Hakkımızda

Şirketimiz, 45 yılı aşkın bir süredir Madencilik, Patlamaya Karşı Korunmalı / Ex-Proof Elektrik Ürünleri, Kimya, Raylı Sistemler ve Dış Ticaret üzerine hizmet vermektedir. Prensibimiz kaliteli ve güvenilir ürün ile hizmettir. Çalışma alanlarımız; yerli ve yabancı teknik ekibimiz ile madencilik projeleri yapmak, yer altı ve yer üstü madenciliği için gelişmiş maden makineleri tedarik etmek, yeraltı galeri açma hizmetleri vermek, sanayi ve ihtiyaç marketleri için kimyasallar, Ex-Proof malzeme ve raylı sistemler için malzeme tedarik etmektir. Firmamız sektöründe daima ilkleri başararak örnek projeler ile özellikle Türkiye madenciliğinde temel taşları oluşturan adımların içinde yer almıştır. Gelişmiş işletmecilik projeleri ve yenilikçi düşünceleriyle hep ön planda olmuştur. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, yüksek kalitedeki hizmet anlayışımız, her konudaki çözüm sunumlarımız ve ticaretten bağımsız olarak siz değerli iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz dostluklarımız şüphesiz ki yapmış olduğumuz işteki başarımızın en önemli unsurudur.

45 yılı aşkın, BDT kalitesinin dayanak noktaları:

  • Kalite
  • Uzun süreli sektör bilgisi ile yetkinlik
  • Geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile hızlı ve dinamik çözümler üretme – yüksek elverişlilik
  • sa mesafeler sayesinde esneklik
  • Güvenilirlik – teslimatta yüksek emniyet
  • En iyi fiyat – performans oranı

Müşterilerimizi ve onların kişisel ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabilmek istemekteyiz. Ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetlerin başarısı müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülmektedir.

Kendi sektörümüzde lider olarak titizlilik ve yeniliğe duyduğumuz tutku, şu an bulunduğumuz yeri ve gelecekteki pozisyonumuzu daha iyi bir yere taşıyabilmek için temel etken olmaya devam edecektir.